o nas

Kim jesteśmy


Okruszek nie bombarduje prasy i portali własną reklamą, stawia na reklamę szeptaną "z ust do ust", najcenniejsze są opinie naszych zadowolonych klientów przekazywane swoim znajomym, dzięki temu jesteśmy wiarygodni  - najlepszą reklamą jest zadowolony Rodzic i zadowolone Dziecko.

 "Okruszek" to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie dzięki kochającym nianiom, którym zależy na stworzeniu Maluszkom ciepłej, domowej atmosfery podczas rozłąki z rodzicami. Dla Maluszków zostało stworzone atrakcyjne,kolorowe i bezpieczne miejsce zabawy i nauki.

"Okruszek" dostarczać będzie Twojemu dziecku wiele radości podczas ciekawych i wesołych zabaw dostosowanych do wieku. Codziennie zróżnicowany program zajęc  -plastyczne, ruchowe, edukacyjne, muzyczne. Po czasie spędzonym w "Okruszku" maluch łatwo przystosuje się do środowiska przedszkolnego

 

 
"Okruszek" zadba o prawidłowy rozwój Twojej pociechy, przede wszystkim dzięki, jakże istotnemu, kontaktowi z rówieśnikami oraz mądrym edukacyjnym zajęciom i zabawom. Dzieci w grupie rówieśników łatwiej przełamują bariery związane np. z korzystaniem z nocniczka, jedzeniem czy obawą przed obcymi. Dziecko wychodząc poza środowisko domowe, otwiera się i szybciej uczy funkcjonowania w nowym otoczeniu.

 "Okruszek" jest świetną alternatywą dla pracujących rodziców, którzy nie mają komu powierzyć swojego największego Skarbu.

 "Okruszek" pozwala na elastyczny, dostosowany do potrzeb Rodziców czas przyprowadzania i odbierania dzieci.

Placówka zlokalizowana
w ścisłym Centrum Bielska-Białej

Żłobek "Okruszek"

ul. Boh. Warszawy 6/1
został założony w 2009 roku
zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci zostało potwierdzone pozytywna opinią Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej
wpis do Rejestru Żłobków i Klubów dziecięcych nr 11
przyjmuje dzieci od 20 tygodnia do 3 lat
od poniedziałku do piątku
w godzinach 6:30 - 16:30
Sprawujemy opiekę w ciągu całego roku
z pominięciem dni ustawowo wolnych oraz dwutygodniowej przerwy wakacyjnej